Laser TAG

LASTAG to pierwszy lokal na Podlasiu, który oferuje swoim gościom rozrywkę laser tag. To naturalne, że zanim tego spróbujesz, chcesz dowiedzieć się więcej. Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Rozumiemy też indywidualne potrzeby i pojawienie się pytań, na które nie zawarliśmy tu odpowiedzi.
Skontaktuj się z naszym zespołem używając formularza na dole strony.

Laser tag to rozrywka bardzo często nazywana paintballem laserowym. Rozgrywka odbywa się w specjalnie przygotowanym labiryncie, a gracze uzbrojeni w karabiny laserowe dzielą się najczęściej na dwie drużyny i rywalizują wedle wcześniej ustalonego scenariusza. Laser tag jest grą bezbolesną, w pełni bezpieczną i niebrudzącą. Kulki z farbą zastępuje tu bezpieczna fala podczerwieni (taka sama jak w pilotach do telewizora), która rejestrowana jest przez czujniki na specjalnych kamizelkach dla graczy. Dzięki temu w laser tag może grać każdy, bez względu na wiek czy predyspozycje (z wyłączeniem dzieci poniżej 7 roku życia).
Sprzęt w LASTAGu jest nazywany laserowym tylko potocznie. Fala podczerwieni wysyłana przez karabiny do laser taga jest taka sama jak fala wysyłana przez piloty do telewizora. Wysyłana jest też zwykła wiązka światła, która imituje promień lasera. Zabawa jest w 100% bezpieczna dla wzroku.
Gra laser tag przeznaczona jest dla każdego powyżej 7 roku życia. Jednak swoje uczestnictwo powinny rozważyć osoby, u których stan zdrowia może nie pozwalać na wysiłek fizyczny lub podwyższoną dawkę adrenaliny.
Jedna sesja trwa 30 min. Przed każdą grą doliczane jest kilka minut krótkiego szkolenia instruktażowego.
W jednej grze bierze udział od 2 do 10 osób. Osobom, które nie biorą akurat udziału w rozgrywce mamy do zaoferowania konsolę Xbox + Kinect, symulator wyścigów, inne rozrywki i oczywiście bar.
Jeżeli nie zamierzasz się czołgać, robić ślizgów ani innych akrobacji wymagających kontaktu z podłogą to nie musisz się przebierać. Gra w laser taga jest niebrudząca.
Po ustaleniu scenariusza rozgrywki, gracze dzielą się na dwa zespoły. Po krótkim przeszkoleniu każdy zespół udaje się do swojej bazy. Stąd wychodzą na labirynt o powierzchni 220 metrów kwadratowych. Drużyny mają inne miejsca startu. W zależności od scenariusza toczy się określona rozgrywka. Trafienia zliczane są przez system, który połączony jest z karabinami i kamizelkami graczy. Uczestnikom towarzyszy klimatyczna i dynamiczna muzyka oraz gra świateł. Po ukończeniu gry możliwy jest wgląd w szczegółową statystykę.

Imprezy zorganizowane

Organizacja imprez firmowych, urodzin i wieczorów kawalerskich to trzon naszego biznesu. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo i przede wszystkim indywidualnie. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zdajemy sobie sprawę, że przy organizacji imprezy, każdy klient ma indywidualne potrzeby.
Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się, aby każda oferta była skrojona na miarę Państwa potrzeb. Oprócz elementu rozrywkowego, takiego jak gra laser tag i atrakcje multimedialne, oferujemy obsługę konferencji, imprez firmowych i catering. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszego doświadczenia w organizacji imprez. Podpowiemy na co warto zwrócić uwagę i wspólnie wybierzemy opcję, która najbardziej usatysfakcjonuję gości i organizatorów.
Jesteśmy w stanie zorganizować urodziny nawet dla najmniejszej grupy osób. Jednocześnie jesteśmy przygotowani na organizowanie naprawdę dużych imprez. Należy jednak pamiętać, że optymalna ilość osób potrzebna do satysfakcjonującej rozgrywki laser tag to min. 8 graczy. Przy większych imprezach jesteśmy w stanie organizować rozgrywkę rotacyjnie, zajmując resztę gości pozostałymi atrakcjami oferowanymi przez nasz lokal – Xbox z Kinectem, symulator wyścigów i bar powinien zadowolić każdego.
Tak. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły zamówienia.
Jesteśmy w stanie zorganizować urodziny nawet dla 3-4 latków w oparciu o konsolę Xbox z Kinectem i symulator wyścigów. Jednak urodziny oparte o główną atrakcję – laser tag – oferujemy nieco starszym dzieciom – od 7 lat.
Tak. Klientom organizującym u nas imprezy firmowe lub konferencje oferujemy projektor i ekran, który pozwoli na przeprowadzenie prezentacji.
Tak, jesteśmy płatnikiem VAT.
Rozgrywka prowadzona jest w specjalnie przygotowanym labiryncie. Z największą troską zadbaliśmy o wszystkie szczegóły, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa nawet najmłodszym graczom. Karabiny i kamizelki do gry laser tag również są w pełni bezpieczne. Sygnał wysyłany z karabinu to wiązka podczerwieni, taka sama jaka wysyłana jest przez pilot do telewizora. Efekt nadający wrażenie pocisku laserowego to zwykłe światło.
Podczas rozgrywki laser tag dziećmi zajmuje się opiekun. Podczas dalszej części imprezy w części barowo-rekreacyjnej wymagana jest opieka przynajmniej jednego rodzica.
W trosce o najwyższą satysfakcję naszych solenizantów przygotowaliśmy kilka gotowych list z jego ulubionym typem muzyki do wyboru. Domyślnie w LASTAGU gra amerykańska muzyka z lat 50. i 60.
Tak, jednak nie w każdym terminie. Skontaktuj się z nami, aby uzgodnić szczegóły.

Więcej pytań?

Skorzystaj z formularza, aby skontaktować się z naszym zespołem.
Jeżeli wolisz inną formę komunikacji przejdź do zakładki kontakt.