Lastag Airlines

Lastag Airlines

Zapraszamy na codzienne odloty do krainy super rozrywki!

Zaczynamy codziennie od 7:30 i latamy do 16:00!
Koszt to zaledwie 50 zł (w tym jeden ciepły posiłek oraz napoje – woda)
Wakacje w Lastagu są najlepsze. Tak po prostu 🙂

Dlaczego?

 Bez zapisów i rezerwacji! Przywozisz dziecko kiedy chcesz – na pół dnia, dzień albo codziennie przez dwa tygodnie. Tak jak Ci wygodniej!
 Lokalizacja w centrum miasta, zero problemów z parkowaniem!
Mnóstwo atrakcji niezależnie od pogody – bawimy się pod dachem!
 Doświadczeni i profesjonalni opiekunowie!
 Aktywna zabawa, kreatywne gry i cykliczne warsztaty – nuda jest u nas ZABRONIONA 

ZAPISY CODZIENNIE POD NUMEREM TELEFONU 530-933-191

Warsztaty kreatywne!

koszt: 15 zł (dla osób które korzystają z oferty podstawowej) 30 zł (osoby zainteresowane samymi warsztatami)

daty:

11.07.2018 – warsztaty zrób to sam – podczas tych warsztatów będziemy zgłębiać tajniki wiedzy w dzisiejszych czasach niemalże tajemnej czyli JAK ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO. Pokażemy dzieciom jak działają rzeczy, dawno zapomniane zabawy oraz to, że super zabawkę można zrobić sobie samemu i nie musi ona kosztować miliona monet

13.07.2018 – warsztaty z programowania wraz ze szkołą programowania KODLOGIA! Zaczynamy od absolutnych podstaw! Proszę zabrać ze sobą laptopa, chęci i przygotować się na podróż do CYFROWEGO ŚWIATA!

19.07.2018 – warsztaty z magii i iluzji z magiem Daniannero! Zapraszamy do krainy magii i iluzji. Na każdych warsztatach uczymy się nowych sztuczek magiczek! Twoje dziecko dostanie na pamiątkę wszystkie niezbędne rekwizyty!

17.07.2018 – warsztaty akademii youtubera! JAK GŁOSI STARE PRZYSŁOWIE: BRUDNE DZIECKO TO SZCZĘŚLIWE DZIECKO. Czy twoj MALUCH męczy CIĘ non stop – mamo/ tato zróbmy glutki z youtube? Ale ty masz obiekcje bo: nowe dywany odpiera się bardzo ciężko? Na naszych warsztatach brud to nie problem! Zrobimy z waszymi dziećmi wszystkie eksperymenty, które zawsze chciały zrobić w domu, ale… no cóż… ten nowy dywan! Emocje i duża dawka rozrywki GWARANTOWANE. UWAGA! PROSIMY UBRAĆ DZIECI W COŚ CZEGO NIE SZKODA POBRUDZIĆ!

Wszystkie warsztaty odbywają się w godzinach 14-16. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku braku minimalnej liczby zainteresowanych. Uczestnicy wszystkich warsztatów otrzymają pamiątkowe certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności. Przedmioty wytworzone podczas warsztatów dzieci zabierają ze sobą do domu.