Wakacje Tajnych Agentów

W Białymstoku zjawili się super niebezpieczni osobnicy i zagrażają bezpieczeństwu całego kraju! Nazywają się organizacja Parasol, słyną ze swojej przebiegłości i próbują przejąć kontrolę nad światem! Jedynie Tajna Agencja Szpiegowska Lastag może ich powstrzymać – niestety wszyscy tajni agenci mają akurat katar! Aby uratować Białystok i akalice potrzebujemy szybko nowych agentów! Dlatego rozpoczynamy rekrutację do Lastagowej Akademii Tajnych Agentów!

Do tego zadania poszukiwani są mali Tajni Agenci – dzieci w wieku od 7 do 13 roku życia❗ W trakcie misji specjalnych poznamy tajniki szyfrów, daktyloskopii oraz KRYPTOLOGII❗ Nauczymy was też podstaw taktyki oraz łamania zabezpieczeń❗ Nie zapomnimy też o waszej sprawności i kondycji. Każdego dnia czekać będą na nas atrakcje i warsztaty przygotowane przez naszą akademię. Podejmujesz wyzwanie❓

W pakiecie:
✔ Bezpieczny wypoczynek, zarejestrowany w Kuratorium Oświaty,
✔ Całodzienna opieka i zajęcia pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry, posiadającej odpowiednie uprawnienia,
✔ Atrakcje – laserowy labirynt, fun climbing, lasertag, reflexroom, gry planszowe, konsole, kinect, animacje,
✔ Wyjścia z lokalu – crazy carts, fast park, itp.
✔ Pełne wyżywienie – 3 posiłki – II śniadanie, obiad i podwieczorek, woda i herbata
✔ Bilety na przejazdy komunikacją miejską
✔ Ubezpieczenie NNW
✔ Warsztaty kreatywne
✔ Pamiątkowe gadżety (dyplomy, koszulki, smycze)

Rezerwuj miejsce

WAKACJE DIGITAL DETOX

Problem uzależnienia od internetu naszych dzieci staje się coraz poważniejszy. Ostatni rok w szczególności dał im wszystkim „w kość”. Dzieci stale zamknięte w domu i przyklejone do ekranu komputera, telewizora i smartfona powoli, na naszych oczach, zamieniają się w „zombie”.

Nie zdajemy sobie sprawy, że zbyt duża liczba informacji przytłacza i wywołuje zmęczenie. Cyfrowe urządzenia wdzierają się w każdą sferę naszego życia. Nie pozostaje to bez wpływu na relacje z innymi, na zdrowie i ogólne samopoczucie.

Mamy lekarstwo na ten problem! Ditgital Detox❗

Co to oznacza❓ Całkowity i totalny cyfrowy detoks – zero cyfrowych bodźców❗ Lastag zmienia się na ten czas w strefę ANALOGOWĄ❗

Oczywiście nie pozamykamy dzieci w izolatkach i nie będziemy ich torturować! O to, to nie! Chcemy pokazać im iż istnieje alternatywa! ŻYCIE W REALU! Pokażemy im iż można się bawić bez smartfona i komputera! Pokażemy im iż swoją kreatywność i fantazję można realizować inaczej niż na serwerze w minecrafcie a achievementy osiągnięte w realu są dużo więcej warte niż te z cyfrowego świata 🙂

Na nasze wakacje digital detox zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 roku życia.
Program półkolonii zakłada organizowanie bardzo dużej ilości przeróżnych aktywności ruchowych dla uczestników turnusów – planujemy w tym celu wykorzystać całą infrastrukturę naszego centrum. W obrębie naszego lokalu znajduje się w pełni wyposażona sala fitness na której codziennie odbywać się będzie rozgrzewka oraz wizyty instruktorów m. in jogi, wspinaczki oraz fitness.

W programie mamy też zaplanowanych masę wyjść z lokalu w tym m. in do parku linowego oraz na basen a nawet ognisko! Nie zapominamy też o pobudzaniu i rozwijaniu mało używanej wyobraźni – będziemy lepić z gliny, konstruować działo na ziemniaki i odwiedzimy białostockie centrum nauki – epicentrum!

Prosimy przysyłać nam dzieci bez telefonów komórkowych – ponieważ zostaną zatrzymane w depozycie do końca trwania turnusu!

Rezerwuj miejsce