TANI WTOREK

Zasady TEJ PROMOCJI są proste jak strzelanie podczas gry w LASERTAG. Każda gra kosztuje tylko 15 zł za osobę! Zawsze chciałeś spróbować gry w LASERTAG ale nie miałeś z kim? We wtorek wszystkie gry to gry otwarte! A jakby tego było mało – możesz też spróbować wspinaczki na strefie FUNCLIMBING w ekstra niskiej cenie – 15 zł za osobę! Promocje się nie łączą się!

LASTAG CHALLANGE

W środę mamy gratkę dla miłośników rywalizacji. Rzuć wyzwanie swoim znajomym, jest o co grać, ponieważ W ŚRODĘ – najlepszy gracz GRA GRATIS! Zasady są proste jak droga do LASTAG-U – z każdej gry, na podstawie statystyk wyników otrzymanych po grze, wybieramy najlepszego gracza (osoba z największą liczbą zdobytych punktów). Ów najlepszy z najlepszych otrzymuje voucher o wartości 25 zł ważny przez miesiąc od dnia wystawienia! Promocje się nie łączą się!

STUDENCKIE PIW-PAF

Białystok to podobno miasto studentów i tu nasz ukłon stronę szacownych żaków białostockich uczelni wyższych! Za okazaniem legitymacji studenckiej otrzymacie od nas 50% rabatu na drugą grę w LASER TAG! Promocje się nie łączą się

LASTAGOWA KARTA KAŻDEJ RODZINY

Lastag to miejsce stworzone przede wszystkim z myślą o rodzinach. A cóż bardziej integruje rodzinę niż wspólna ZABAWA? W związku z tym, w każdą niedzielę od godziny 9:00 do 13:00 zapraszamy wszystkich rodziców do WSPÓLNEJ ZABAWY z dziećmi! Każdy rodzic tego dnia płaci tylko 1 zł! Dodatkowo dla wszystkich odważnych rodziców, którzy nie boją się bawić z dziećmi, mamy odznaki DZIELNEGO RODZICA! ZAPRASZAMY!

LASTAGOWA KARTA STAŁEGO KLIENTA

Taką kartę otrzymuje każdy nasz klient! Po zebraniu 4 LASTAGOWYCH pieczątek na karcie otrzymujecie darmową grę w LASERTAG lub wstęp na strefę FUN CLIMBING. Nie zapomnij podbić KARTY po zabawie! Co najważniejsze LASTAGOWA KARTA STAŁEGO KLIENTA uprawnia do bycia WPORZO GOŚCIEM/GOŚCIÓWĄ! Promocje się nie łączą się!